Cialis Nedir?

Cialis Nedir? Sorusuna ilk olarak ürünün tasarımıyla başlamak doğru olacaktır. Ürün sarı renkte film kaplı tabletler halinde satışa sunulmaktadır. Badem benzeri tabletler halinde satılan ürün 2 veya 4 tabletlik ambalajlarda bulunmaktadır.

Erektil Disfonksiyon adlı hastalığın tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Cinsel birleşme esnasında istenilen ereksiyonun sağlanamaması durumlarında, cinsel sertleşmenin sağlanması amacıyla da kullanılır.

Cialis kan damarlarındaki gevşemeyi sağlayarak penis sertleşmesinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Cialis diğer ereksiyon sağlayıcılarının aksine, cinsel dürtünün tetiklemesi sonucu ereksiyon sağlamaktadır. Cinsel isteksizlik yaşayan hastalarda da cinsel uyarılmayı sağlayan ürün, yan etkileri bakımından diğer ürünlerle karşılaştırılmayacak seviyede zararsızdır.

Cialis Nedir?

Cialis Tadalafil ürünü gözlerde bulunan bazı sinirleri etkileyerek, geçici süreli görme problemlerine neden olabilir, lakin bu tür durumlar çok az rastlanan durumlardır. Görme bozuklukları genelde 50 yaş üstü sigara tüketen kişilerde gözlemlenmiştir.

Ürün günde 1 kere olmak kaydıyla kullanılmalıdır. Ürünü kullandıktan sonra görülen uzun süreli ereksiyon problemlerinde, gecikmeden doktora başvurulmalıdır.  Ürün doktorlar tarafından reçete edilerek eczanelerden de temin edilebilir. Bu ürünlerde sahte ürünlere dikkat edilmelidir. Çok ucuza ürün satışı yapan online web sayfalarından ürünü tedarik etmemeniz tavsiye edilir. Resmi ve yetkili sitemizden ürünü gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. Faturalı ve orijinal garantisiyle elinize ulaşır.

Cialis doktor tavsiyesinde de kullanabildiğiniz için, günlük doz unutmalarında unuttuğunuz dozu ertesi gün kesinlikle almamalısınız. Eğer unuttuysanız sadece o günkü dozu alınarak devam edilmelidir.

Vücutta bazı şişmelere neden olabilmektedir. Eğer cinsel birliktelik sırasında baş dönmesi ve mide bulantısı gibi problemler yaşarsanız, ilişkiyi derhal sonlandırıp bir doktora görünmeniz tavsiye edilmektedir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.